GİZLİLİK Politikası

 

BAILEY, üyelerinden topladığı bilgileri, üyenin haberi olmaksızın, üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde BAILEY sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin BAILEY ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.SSL teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

 

SSL Özel Güvenlik Şifreleme Teknolojisi

bailey.com.tr'de SSL özel güvenlik teknolojisi kullanmaktadır. Bu teknoloji ile sipariş adımlarınızı, kişisel ve kredi kartı bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına alır.

Sitemizde gördüğünüz SSL sertifika logosu, site içerisindeki tüm bilgilerinizin SSL sertifikası ile korunduğunu gösterir.

Bilgi Güvenliği

Kredi kartı bilgileriniz doğrudan bankaya gönderilmekte, sistemlerimizde saklanmamaktadır. www.bailey.com.tr de bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

 

 

SSS -Güvenli Alışveriş

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR